(CKG-BKEERMF-G4S)
| SKU | CKG-BKEERMF-G4S |
| Barcode # | 840226016870 |
| Brand | eecycleworks |
| Shipping Weight | 0.4000kg |
| Shipping Width | 0.130m |
| Shipping Height | 0.090m |
| Shipping Length | 0.120m |
| Shipping Cubic | 0.001404000m3 |
Others Also Bought
Top Assy 110-Series IS Drop Fit 41mm 1-1/8in IS41/
$200.95 Inc. GST
SPARE TRS PLUS 9-46 Cassette PART 39-46t 12spd (F
$274.94 Inc. GST
RIM STRIP 27.5x23mm 2piece/Bag (48440847002)
$15.95 Inc. GST
Dominion Replacement Lever, Bronze (98-36117-K001)
$121.95 Inc. GST
HELLBENDER 70 SLAM ITALIAN IS 42mm 1-1/8in HELLBEN
$121.95 Inc. GST
HELLBENDER 70 LITE-ASMBLY-TPR-ZS44/28.6/H8|ZS56/40
$250.95 Inc. GST
More From This Category
ee Regular Mount Front Brake G4 (BEE0178)
$829.95 Inc. GST
ee Regular Mount Rear Brake G4 (BEE0179)
$829.95 Inc. GST
ee Regular Mount Rear Brake G4 SILVER (BEE0179S)
$829.95 Inc. GST
EEBRAKE - BOXED ASSEMBLY - BROMPTON FRONT (BEE0377
$739.95 Inc. GST
EEBRAKE - BOXED ASSEMBLY - BROMPTON REAR (BEE0378)
$739.95 Inc. GST