E-Thirteen Guide Spare Upper Slider ALL G2 TRS & LG1 Guides Black (CGS20.SLDR.UPR.K)
(ETS-SLDRG2UPRK)
| SKU | ETS-SLDRG2UPRK |
| Barcode # | 4710751500822 |
| Brand | e*thirteen |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.036m |
| Shipping Height | 0.240m |
| Shipping Length | 0.180m |
| Shipping Cubic | 0.000800000m3 |
Others Also Bought
Top Assy 110-Series IS Drop Fit 41mm 1-1/8in IS41/
$200.95 Inc. GST
Grip Black EACH (GR_FB01_BLACK)
$6.95 Inc. GST
Lightning Front: Length 119 mm Double Lead Thread
$87.94 Inc. GST
Drive Thru w/ Pulley 1.75: M12 x 1.75 (ZDRI401)
$72.95 Inc. GST
2mm Nylon Spacer: For 12 mm Axle (HAR013)
$5.95 Inc. GST
More From This Category
Bash Guard Direct Mount LG1 & TRS Gen2 28 -30T ran
$21.95 Inc. GST
e*spec Upper Slider | ISO Conforming | Molded | Bl
$24.95 Inc. GST
Crank Spare TRSr LG1r eSpec Race Carbon Crank Shoe
$21.95 Inc. GST
Guide Spare Upper Slider COMPACT ALL G2 TRS & LG1
$31.95 Inc. GST
Chain Ring Bolts Short 4 Pk (5mm Steel Nut & T15 A
$41.95 Inc. GST
Guide Spare Back Plate LG1 Base Guide Lower Armatu
$51.95 Inc. GST
Crank Spare TRSr LG1r eSpec Race Carbon Crank Shoe
$21.95 Inc. GST
Guide Spare Vario Upper Slider | Ultra Compact | B
$21.95 Inc. GST
Bash Guard Direct Mount LG1 Plus / Lower Arm - 36-
$99.95 Inc. GST
Guide Spare Back Plate Lower Arm Gen2 LG1+, LG1 RA
$41.95 Inc. GST
Bash Guard Direct Mount LG1 & TRS Gen2 36 -38T ran
$25.95 Inc. GST
Core e*spec Upper Slider | Ver 2 | Fits all e*spec
$33.95 Inc. GST
Bash Guard Direct Mount LG1 Plus / Lower Arm - 32-
$99.95 Inc. GST
Bash Ring 34T | fits Turbocharger Race e*spec (CRS
$32.95 Inc. GST
Bash Guard TurboCharger, 32T Max, Black (TRC.32.B)
$89.95 Inc. GST
Chain Ring Bolts Mid 4 Pk Alloy (7.5mm T30 Nut & T
$52.95 Inc. GST
Adaptor Plate ISCG 05, Alloy (ADP.ISCG.I05)
$39.95 Inc. GST
Lower slider kit | incl. slider, roller, and bolt
$38.95 Inc. GST