Dropper Vario Infinite | 120-150mm Adjustable Travel | 30.9 | No Lever, Cable, or Housing | Black (SP2UPA-100) (CTN6)
(ETG-SP2UPA-100)
| SKU | ETG-SP2UPA-100 |
| Barcode # | 4710751508316 |
| Brand | e*thirteen |
| Shipping Weight | 1.5000kg |
| Shipping Width | 0.650m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.110m |
| Shipping Cubic | 0.007150000m3 |
Others Also Bought
JUNIT 34 Expert Boost, Gloss Black 26in 140mm Trav
$1,195.95 Inc. GST
Helix Race | Cassette | 12 Speed | 9-52T | Black (
$639.95 Inc. GST
More From This Category
Dropper Vario Infinite | 90-120mm Adjustable Trave
$331.95 Inc. GST
Dropper Vario Infinite | 120-150mm Adjustable Trav
$331.95 Inc. GST
Dropper Lever Vario 1x | Adjustable Paddle w/Grip
$108.95 Inc. GST
Dropper Vario Infinite | 90-120mm Adjustable Trave
$331.95 Inc. GST
Dropper Vario Infinite | 180-210mm Adjustable Trav
$331.95 Inc. GST
Dropper Vario Infinite | 150-180mm Adjustable Trav
$331.95 Inc. GST
Dropper Vario Infinite | 150-180mm Adjustable Trav
$331.95 Inc. GST