Covert Core Alloy 35 I.C.R. | Handlebar | 780mm Wide | 20mm Rise | 9x5 Sweep | Black (HA1UPA-102) (CTN10)
Free Stem —select at cart, while stock lasts!
FREEBIES! Buy Covert Core Alloy 35 I.C.R. | Handlebar | 780mm Wide | 20mm Rise | 9x5 Sweep | Black (HA1UPA-102) (CTN10) Today & Choose From One Of These FREE Gifts!
Covert Core 35 I.C.R. | Stem | 50mm Length | 0 Rise | Black (ST1UPA-110) (CTN10)
(ETG-HA1UPA-102)
| SKU | ETG-HA1UPA-102 |
| Barcode # | 4711280340316 |
| Brand | e*thirteen |
| Shipping Weight | 1.1000kg |
| Shipping Width | 0.830m |
| Shipping Height | 0.110m |
| Shipping Length | 0.110m |
| Shipping Cubic | 0.010043000m3 |
Others Also Bought
Pedal Base Flat Composite Body 22 Pins | Black (PD
$102.95 Inc. GST
Base 35 Handlebar | 800mm Wide | 20mm Rise | 9/5 S
$99.95 Inc. GST
WATER BOTTLE A drink with Tom 800ml. Made in TW -
$14.95 Inc. GST
Helix Race | Chainring | 107BCD | 38T | Shimano/SR
$157.95 Inc. GST
Sun Stick (D00286)
$19.75 Inc. GST
More From This Category
JUNIT CHILDRENS Handlebar, 1/2in Rise, width, 31.8
$132.95 Inc. GST
A50 Aluminium bar, 2in Rise, 31.8mm, SILVER, 810mm
$198.95 Inc. GST
A25Y Aluminium JUNIT CHILDRENS bar, 1in Rise, 31.8
$198.95 Inc. GST
A12 Aluminium bar, 1/2in Rise, 31.8mm, SILVER, 810
$198.95 Inc. GST
A25 Aluminium bar, 1in Rise, 31.8mm, BLACK, 810mm
$198.95 Inc. GST
A25Y Aluminium JUNIT CHILDRENS bar, 1in Rise, 31.8
$198.95 Inc. GST
Plus 35 Handlebar | 800mm Wide | 20mm Rise | 9/5 S
$142.94 Inc. GST
BAR RL1 RIZER 9D 780mm / 20mm rize BB Black (30425
$54.95 Inc. GST
BAR CLASSIC EL CAMINO 750MM / 50MM RISE 35D (30475
$101.95 Inc. GST
BAR SUPERLOGIC 31.8mm/760mm / 40mm Rise/5D Bend Up
$368.95 Inc. GST
BAR SUPERLOGIC 31.8mm/760mm / 20mm Rise/5D Bend Up
$349.95 Inc. GST
A38 Aluminium bar, 1.5in Rise, 31.8mm, SILVER, 810
$198.95 Inc. GST
C25 Carbon Handlebar, 1in Rise, 31.8mm Diameter, C
$377.95 Inc. GST
A25 Aluminium bar, 1in Rise, 31.8mm, SILVER, 810mm
$198.95 Inc. GST
BAR COMP EL CAMINO 750MM / 50MM RISE 35D (30435317
$91.95 Inc. GST
BAR WCS Rizer Trail Alloy /31.8mm/800mm/20mm/AL705
$164.94 Inc. GST
Base 35 Handlebar | 800mm Wide | 20mm Rise | 9/5 S
$99.95 Inc. GST
A76 Aluminium bar, 3in Rise, 31.8mm, SILVER, 810mm
$198.95 Inc. GST