eeBarKeep Bar End Plug PAIR RED (BAH0007R)
Keep your handlebars light and tidy with our eeBarKeep bar end plugs. Weighing in at 6 grams each and designed with both flat and drop bar applications in mind, these CNC machined, high-quality components build upon the ee experience: precision, ingenuity, and the love of the ride.
Available in Gold, Silver, Red, Blue, Purple, and Black!
(CKG-HBBEPLUGRD)
| SKU | CKG-HBBEPLUGRD |
| Barcode # | 840226091655 |
| Brand | eecycleworks |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.060m |
| Shipping Height | 0.015m |
| Shipping Length | 0.060m |
| Shipping Cubic | 0.000054000m3 |
Others Also Bought
Grip Black EACH (GR_FB01_BLACK)
$6.95 Inc. GST
Lightning Front: Length 119 mm Double Lead Thread
$87.94 Inc. GST
2mm Nylon Spacer: For 12 mm Axle (HAR013)
$5.95 Inc. GST
SPARE Vario Infinite Dropper 90-120mm Seatpost Car
$95.95 Inc. GST
More From This Category
BAR COMP TRAIL RIZER 35 BB Black 800mm / 15mm rise
$68.95 Inc. GST
Carbon Hyperlite Flat Bar 31.8, 760mm Width (301-3
$360.95 Inc. GST
Handlebar H-Bar BEND 710mm Black (HB-BALdb71bk)
$193.95 Inc. GST
Base 35 Handlebar | 800mm Wide | 20mm Rise | 9/5 S
$99.95 Inc. GST
BAR CLASSIC FLAT HP Silver /31.8mm/660mm/AL6061/10
$71.95 Inc. GST
eeBarKeep Bar End Plug PAIR BLUE (BAH0007B)
$82.95 Inc. GST
BAR RL1 RIZER 670mm / 30mm rise / 25.4mm Dia BB Bl
$61.95 Inc. GST
Handlebar H-Bar Loop 0.5 RISE 710mm CARBON (HB-LC8
$810.95 Inc. GST
A50 Aluminium bar, 2in Rise, 31.8mm, SILVER, 810mm
$198.95 Inc. GST
Plus 35 Handlebar | 800mm Wide | 20mm Rise | 9/5 S
$142.94 Inc. GST
A25 Aluminium bar, 1in Rise, 31.8mm, SILVER, 810mm
$198.95 Inc. GST
A25Y Aluminium JUNIT CHILDRENS bar, 1in Rise, 31.8
$198.95 Inc. GST
Race 35 CARBON Handlebar | 800mm Wide | 20mm Rise
$295.95 Inc. GST
A12 Aluminium bar, 1/2in Rise, 31.8mm, SILVER, 810
$198.95 Inc. GST
Bar Road COMP Butano V2
From $117.95 Inc. GST
BAR SuperLogic ERGOMAX - CHOOSER
From $499.95 Inc. GST
JUNIT CHILDRENS Handlebar, 1/2in Rise, width, 31.8
$132.95 Inc. GST
BAR RL1 FLAT 9Deg/31.8mm/740mm BB Black (304253170
$37.95 Inc. GST
JUNIT CHILDRENS Handlebar, 1in Rise, width, 31.8mm
$132.95 Inc. GST