eeBarKeep Bar End Plug PAIR GOLD (BAH0007G)
Keep your handlebars light and tidy with our eeBarKeep bar end plugs. Weighing in at 6 grams each and designed with both flat and drop bar applications in mind, these CNC machined, high-quality components build upon the ee experience: precision, ingenuity, and the love of the ride.
Available in Gold, Silver, Red, Blue, Purple, and Black!
(CKG-HBBEPLUGGD)
| SKU | CKG-HBBEPLUGGD |
| Barcode # | 840226091181 |
| Brand | eecycleworks |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.060m |
| Shipping Height | 0.015m |
| Shipping Length | 0.060m |
| Shipping Cubic | 0.000054000m3 |
More From This Category
Bar Classic VentureMax
From $101.95 Inc. GST
Handlebar H-Bar BEND 710mm Black (HB-BALdb71bk)
$193.95 Inc. GST
Carbon Hyperlite Flat Bar 31.8, 760mm Width (301-3
$360.95 Inc. GST
BAR WCS Rizer Trail Alloy /31.8mm/800mm/20mm/AL705
$164.94 Inc. GST
BAR RL1 FLAT 5 Deg/31.8mm/740mm BB Black (30425317
$37.95 Inc. GST
Handlebar H-Bar Loop 0.5 RISE 710mm CARBON (HB-LC8
$810.95 Inc. GST
BAR COMP EL CAMINO 750MM / 50MM RISE 35D (30435317
$91.95 Inc. GST
BAR COMP TRAIL RIZER 35 BB Black 800mm / 15mm rise
$68.95 Inc. GST
BAR WCS TRAIL FLAT Matte /31.8mm/760mm/+/-5mm/AL70
$164.94 Inc. GST
JUNIT CHILDRENS Handlebar, 1in Rise, width, 31.8mm
$132.95 Inc. GST
BAR RL1 BAQUIANO - CHOOSER
From $51.95 Inc. GST
C12 Carbon Handlebar, 1/2in Rise, 31.8mm Diameter,
$377.95 Inc. GST
BAR WCS VENTUREMAX V2 ALLOY
From $201.95 Inc. GST
Plus 35 Handlebar | 800mm Wide | 20mm Rise | 9/5 S
$142.94 Inc. GST
BAR WCS BEACON
From $201.95 Inc. GST
BAR RL1 CURVE - CHOOSER
From $51.95 Inc. GST
BAR SUPERLOGIC 31.8mm/760mm / 20mm Rise/5D Bend Up
$349.95 Inc. GST
Carbon C12 HYPERLITE bar, 31.8mm Diameter, 810mm W
$360.95 Inc. GST
BAR WCS Rizer Trail Alloy /31.8mm/800mm/30mm/AL705
$160.95 Inc. GST