HELM COIL - MAIN SPRING - 45LBS/IN - BLACK (AAG0422)
(CSS-FKHLMSP45)
| SKU | CSS-FKHLMSP45 |
| Barcode # | 840226145273 |
| Brand | Cane Creek |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.040m |
| Shipping Height | 0.040m |
| Shipping Length | 0.350m |
| Shipping Cubic | 0.000560000m3 |
More From This Category
MY22+ ABS+ Trail damper w/knob 34mm chassis
$140.95 Inc. GST
Mezzer Pro Infinite Rate Tune (IRT) Assembly (141-
$180.95 Inc. GST
MATTOC TOOL KIT (172-31133)
$125.95 Inc. GST
Spring, DORADO COMP 37MM, COIL, X-SOFT (141-38380-
$91.95 Inc. GST
Rebuild Kit Dorado Pro / Dorado Expert / Dorado Co
$157.95 Inc. GST
DORADO 37MM, Lower Crown/Steerer Asy, Short Offset
$248.95 Inc. GST
HELM MKII METALLIC ORANGE STICKER KIT (BAG0613)
$68.95 Inc. GST
Mezzer Crown / Steerer Assembly, Standard Offset (
$513.95 Inc. GST
HELM COIL - MAIN SPRING - 35LBS/IN - RED (AAG0421)
$90.95 Inc. GST
Rebuild Kit - Machete, Circus, Marvel, Minute (141
$78.95 Inc. GST
HELM D-LOC AXLE BOLT ON ASSEMBLY BLACK - V2 (BAG05
$168.95 Inc. GST
Dust Seal Kit for 30mm Stanchions - Markhor, M30,
$49.95 Inc. GST
KIT, CIRCUS, 20MM AXLE w/washer (141-23995)
$59.95 Inc. GST
MY22+ VTT 6P Damper w/knob 34mm chassis
$233.95 Inc. GST
Junit KIT, 32MM KNOB, PRO ABS+ & ADJ RBND (141-366
$49.95 Inc. GST
MY22+ Expert Air Assembly 34mm chassis
$194.95 Inc. GST
HELM MKII STICKER KIT
From $68.95 Inc. GST
HELM-BRAKE LINE KEEPER (BAG0400)
$15.95 Inc. GST
DORADO 37MM, Lower Crown/Steerer Assembly, Long Of
$241.94 Inc. GST
DORADO 37MM, UPPER CROWN Long Offset 57mm, Expert
$195.95 Inc. GST