MULEFUT 80 26in Rear 170/177x12mm Blk (V2) (Microspline + XD) (292-33101-K004)
(SRG-292-33101-K004)
| SKU | SRG-292-33101-K004 |
| Barcode # | 847863004680 |
| Brand | SUNringlé |
| Shipping Weight | 5.0000kg |
| Shipping Width | 0.610m |
| Shipping Height | 0.220m |
| Shipping Length | 0.620m |
| Shipping Cubic | 0.083204000m3 |
Others Also Bought
Ultralight XCX Race Aluminium Rear Hub | 28 hole |
$583.95 Inc. GST
Dot 5.1 Brake Fluid, 4 OZ (98-36143)
$28.95 Inc. GST
SRC Rear Hub 28H 135/142 Black HG (281-32618-K001)
$293.95 Inc. GST
Duroc SD37 PRO DH 29in Rear 157x12 (HG + XD) (292-
$875.95 Inc. GST
MULEFUT 80 26in Rear 197x12mm Blk (V2) (HG + XD) (
$734.95 Inc. GST
Duroc SD37 PRO 29in Rear 157x12 SUPER BOOST (HG +
$740.95 Inc. GST
Duroc 35 Expert 27.5in Front wheel 110x15 AM (292-
$384.94 Inc. GST
Duroc 40 Expert 27.5in Front wheel 110x15 AM (292-
$384.94 Inc. GST
SRC/SRX Freehub Driver Kit - Shimano HG MTB 9/10/1
$157.95 Inc. GST
MULEFUT 80 26in Wheelset 177X12 & 150X15 MS/XD
$1,222.90 Inc. GST
More From This Category
e*thirteen Wheels Rear
From $1,096.95 Inc. GST
Duroc 35 PRO 29in Rear 157x12 SUPER BOOST (Microsp
$875.95 Inc. GST
Grappler Sidekick | Flux Carbon | Rear Wheel | End
$2,023.94 Inc. GST
Duroc SD37 PRO 29in Rear 157x12 SUPER BOOST (HG +
$740.95 Inc. GST
Duroc 35 PRO 27.5in Rear 157x12 SUPER BOOST (Micro
$875.95 Inc. GST
SR329 Trail Expert 29in Rear Wheel 157x12 XD/MS AM
$577.95 Inc. GST
Duroc SD37 PRO DH 29in Rear 157x12 (HG + XD) (292-
$875.95 Inc. GST
Grappler Sidekick | Flux Carbon | Rear Wheel | End
$2,023.94 Inc. GST
Duroc SD37 Expert 29in Rear Wheel 157x12 Axle (Mic
$577.95 Inc. GST
Grappler Sidekick | Flux Carbon | Rear Wheel | Dow
$2,529.95 Inc. GST
Grappler Sidekick | Flux Carbon | Rear Wheel | Dow
$2,529.95 Inc. GST
Duroc 35 PRO 29in Rear 157x12 SUPER BOOST (HG + XD
$740.95 Inc. GST
MULEFUT 80 26in Rear 197x12mm Blk (V2) (HG + XD) (
$734.95 Inc. GST
Grappler Sidekick | Flux Carbon | Rear Wheel | End
$2,023.94 Inc. GST