(CSS-FKHLMSP35)
| SKU | CSS-FKHLMSP35 |
| Barcode # | 840226145266 |
| Brand | Cane Creek |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.040m |
| Shipping Height | 0.040m |
| Shipping Length | 0.350m |
| Shipping Cubic | 0.000560000m3 |
More From This Category
HELM D-LOC AXLE BOLT ON ASSEMBLY BLACK - V2 (BAG05
$168.95 Inc. GST
MY22+ Rebound assembly w/knob 34mm chassis Comp
$100.95 Inc. GST
MY22+ Dorado Air Assembly 34mm chassis
$237.95 Inc. GST
32mm Seal Tool (172-31122)
$101.95 Inc. GST
KIT KNOBS MC2/IRT AL MY22 MATTOC PRO (141-39022-K0
$130.96 Inc. GST
KIT, MARKHOR 110, 15MM AXLE (141-34005)
$64.95 Inc. GST
Rebuild Kit Machete JUNIT (141-28528-K010)
$78.95 Inc. GST
DORADO 37MM, Lower Crown/Steerer Assembly, Long Of
$265.95 Inc. GST
MY22+ ABS+ Trail damper w/knob 34mm chassis
$140.95 Inc. GST
HELM MKII METALLIC ORANGE STICKER KIT (BAG0613)
$68.95 Inc. GST
Ancora Premium Expansion Plug (BAK0010)
$61.95 Inc. GST
Dust Seal Kit, MATTOC 34MM DUST WIPER SEAL (141-39
$74.95 Inc. GST
Mezzer Pro Infinite Rate Tune (IRT) Assembly (141-
$180.95 Inc. GST
IRT W/Cap 37mm DORADO chassis (141-38380-K011)
$180.95 Inc. GST
CSA MARKHOR 27.5in Taper Steerer (141-33382-B721)
$333.95 Inc. GST
HELM - 50HR SERVICE KIT - BAGGED (BAG0409)
$62.95 Inc. GST
FORK TOOL, SEAL MY20 34mm & 37mm (172-37540-K002)
$97.95 Inc. GST
NEW Low Friction Dust Seal Kit for 32mm Stanchions
$61.95 Inc. GST
HELM MKII MATTE BLACK STICKER KIT (BAG0596)
$68.95 Inc. GST