FirstBIKE Wheel Front OR Rear NO BRAKE - Black (FW_FB01_BLACK)
(FBS-WHFK)
| SKU | FBS-WHFK |
| Barcode # | 8718309410384 |
| Brand | FirstBIKE |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.330m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.330m |
| Shipping Cubic | 0.010890000m3 |
More From This Category
Wheel Front OR Rear NO BRAKE - Grey with AIRLESS T
$65.94 Inc. GST
Inner Tube Vee 12x2.25AV 40mm FAT (TU_FB01_12225FA
$10.95 Inc. GST
Fork Grey (FF_FB01_SILVER)
$59.95 Inc. GST
Tyre BIG APPLE 47-203 (Inflatable) (Racing & L/E)
$49.94 Inc. GST
Frame Light Blue (MF_FB01_LIGHTBLUE)
$71.94 Inc. GST
Frame Orange (MF_FB01_ORANGE)
$71.94 Inc. GST
Bolt Hex M6 x 12 CP Saddle Bolt (HB_FB01_612CP)
$1.95 Inc. GST
Grip Blue EACH (GR_FB01_BLUE)
$6.95 Inc. GST
Saddle Yellow (SA_FB01_YELL)
$44.95 Inc. GST
Grip Yellow EACH (SA_FB01_YELL)
$6.95 Inc. GST
Screw 3.5 x 16 CP head cap cover screw (SB_FB01_35
$0.99 Inc. GST
Fork Black (FF_FB01_BLACK)
$59.95 Inc. GST
Saddle Orange (SA_FB01_ORANGE)
$44.95 Inc. GST
Brake Cable Grey (BC_FB01_SILVER)
$18.95 Inc. GST
Bolt Hex M8 x 100mm CP Rear Axle for Brake (HB_FB0
$3.95 Inc. GST
Decal Set - suits Cross and Street Bikes (SS_FB01)
$5.94 Inc. GST
Wheel Rear Black FOR Drum Brake (Not incl.)
$49.94 Inc. GST
Wheel Front - Yellow (FW_FB01_YELL)
$39.94 Inc. GST
Bolt M8 x 16 CP with Loctite for Lowering Kit (HB_
$1.95 Inc. GST
Wheel Rear Grey FOR Drum Brake (Not incl.) with AI
$81.95 Inc. GST