Bottom Bracket 30mm Spindle T47 Threaded Fits 68mm/73mm BB Shell (BB2UNA-100) (CTN10)
E-Thirteen Bottom Bracket
fits 30mm Spindle cranks only
T47 Threaded Fits 68mm/73mm BB Shell (BB2UNA-100)
(ETG-BBBB2UNA-100)
| SKU | ETG-BBBB2UNA-100 |
| Barcode # | 4710751507906 |
| Brand | e*thirteen |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.060m |
| Shipping Height | 0.060m |
| Shipping Length | 0.180m |
| Shipping Cubic | 0.001200000m3 |
More From This Category
Hellbender 70 Bottom Bracket 30mm T47 Threaded (BA
$280.95 Inc. GST
Hellbender 70 Bottom Bracket 24mm BSA Threaded BLA
$288.95 Inc. GST
Hellbender 70 Bottom Bracket 24mm T47i Threaded 86
$280.95 Inc. GST
Bottom Bracket BSA 100mm shell 30mm (BB20-P-BSA100
$139.95 Inc. GST
Bottom Bracket 30mm Spindle BB30 68/73mm Shell wid
$215.95 Inc. GST
Bottom Bracket 24mm Spindle BSA 73 fits Cranks Onl
$94.95 Inc. GST
Hellbender 70 Bottom Bracket 30mm BSA Threaded GOL
$288.95 Inc. GST
Bottom Bracket 30mm Spindle Pressfit30 (PF30) (BB2
$211.95 Inc. GST
Hellbender 110 Bottom Bracket 30mm BB30 (ZBAI0180)
$633.95 Inc. GST
Hellbender 70 Bottom Bracket 30mm BB30 (ZBAI0144)
$243.95 Inc. GST
Hellbender 70 Bottom Bracket 29mm (DUB) BSA Thread
$288.95 Inc. GST
Hellbender 70 Bottom Bracket 24mm T47 Threaded (BA
$280.95 Inc. GST
Hellbender 70 Bottom Bracket 29mm (DUB) BB30 (ZBA
$280.95 Inc. GST
Hellbender 70 Bottom Bracket 30mm PF30 Press Fit 3
$237.95 Inc. GST
Gen 3 Bottom Bracket Replacement Dust Seal and Brg
$36.95 Inc. GST
Hellbender 70 Bottom Bracket 24mm BSA Threaded GOL
$288.95 Inc. GST
Hellbender 70 Bottom Bracket 29mm (DUB) T47 Thread
$288.95 Inc. GST