Cane Creek Helm MKII Air To Spring Conversion Kit
(CSS-FKAAG0644)
| SKU | CSS-FKAAG0644 |
| Barcode # | 840226087108 |
| Brand | Cane Creek |
| Shipping Weight | 0.8000kg |
| Shipping Width | 0.070m |
| Shipping Height | 0.070m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Shipping Cubic | 0.000735000m3 |
More From This Category
KIT KNOBS MC2/IRT AL MY22 MATTOC PRO (141-39022-K0
$130.96 Inc. GST
MY22+ Mattoc Complete Seal Kit (141-39022-K021)
$88.95 Inc. GST
Spring, DORADO COMP 37MM, COIL, SOFT (141-38380-K0
$94.95 Inc. GST
HELM-TRAVEL REDUCTION KIT - 2 X 10MM - BAG (BAG039
$18.95 Inc. GST
32mm Seal Tool (172-31122)
$101.95 Inc. GST
Dust Seal Kit, 37mm (Mezzer) (141-36713-K025)
$61.95 Inc. GST
HELM MKII PEARLED RED STICKER KIT (BAG0615)
$68.95 Inc. GST
FORK CLAMP BLOCK (172-31464)
$280.95 Inc. GST
HELM - NEGATIVE CHARGE AIR COVER (AAG0583)
$19.95 Inc. GST
HELM COIL - MAIN SPRING - 35LBS/IN - RED (AAG0421)
$90.95 Inc. GST
Rebuild Kit Machete JUNIT (141-28528-K010)
$78.95 Inc. GST
HELM - COLOR KIT - RED (BAG0733R)
$199.95 Inc. GST
KIT, MARKHOR 110, 15MM AXLE (141-34005)
$64.95 Inc. GST
MY22+ Mattoc Pro CSA 44OS Polished
$440.95 Inc. GST
Dust Seal Kit, MATTOC 34MM DUST WIPER SEAL (141-39
$74.95 Inc. GST
DORADO 37MM, UPPER CROWN DOUBLE BOLT Short Offset
$182.95 Inc. GST
Junit KIT, 32MM KNOB, PRO ABS+ & ADJ RBND (141-366
$49.95 Inc. GST
Spring, DORADO COMP 37MM, COIL, MEDIUM (141-38380-
$94.95 Inc. GST
DORADO 37MM, Lower Crown/Steerer Asy, Short Offset
$248.95 Inc. GST
MY22+ ABS+ Trail damper w/knob 34mm chassis
$140.95 Inc. GST